10Şubat

2018 Yılında Bitcoin Nasıl Olacak

2018 Yılı ve Bitcoin

Bitcoin son yılların en çok tercih edilen kripto para birimi olarak tarihe adını kazımış durumda. Ortam gittikçe çeşitli seçeneklerdeki sanal paralar doğru yöneliyor. Dikkat edilmesi gereken hayati derece önemli konular var. Tüm dengelerin anlık olarak değişe bilme riski gibi. Piyasanın ne durumda olduğu gerçeği kafamızdan atmadan yapacağım tercihi çok iyi araştırmalı geleceğe yönelik adımlar atmak zorundayız. Sistem üzerinde bulunan seçenekler kaliteli ve güvenilir olmakla birlikte, ilgi alakada kesinlikle eksiklik beklemiyor. Bu nedenle satın aldığınız veya almak istediğiniz bütün paraların borsalarını ve son günlerdeki hallerini yakından takip etmek gerekiyor.

Bitcoin 2018 yılıyla bir anda düşüşe geçti ve dengesini biraz kaybetti gelişmeleri öğrenmek için okumanız yeterli.

2017 yılına oranla tüm değerler çok fazla düştü. Karşımıza çıkan %30’luk bir kayıp, aşırı sarsıcı ve tehlike çanlarının çaldığı gerçeğini gözler önüne sürmektedir. Gelişmeler sadece kazanç ve popülerlikle birlikte düşünülürken, kaybetmeye başlandı. Bitcoin milyarderleri için %1’lik kayıp bile çok büyük hasarlar yaratabilecekken, şimdi tüm planlar resmen alt üst olmak zorunda. Çözüm olarak geri dönüşü bekleyenler, istedikleri rakamı buldukları her şeyi terk edebilirler. İnanılmaz bir seviyede takip edilmesi, bu tarz kaçışların hemen fark edilmesine neden olacaktır. İsim değerini kaybetmesi zaten sürekli kafalarda soru işareti bırakmasıyla birleşerek, %70’lik bir kayıp herkesi berbat edecektir. Bunun için tüm analiz ve yorumlara varana kadar hesaplamalı ona göre hamle yapılmalı.

Ocak ve Şubat Aylarında Bitcoin Neler Yaptı?

Ocak ayının sonlanmasıyla artık tamamen bir düşüş gözler önüne serilmekte. Bahsedilmekte olan daha fazla para dönüşümü, kendisini gelecek adına sıkıntılı bir problemler silsile bırakacak gibi. Ancak birçok işin piri insan bu durumun geçici olacağı düşüncesinde hem fikir. Tüm şirketlerden markalara varana kadar ödeme sisteminin bu yönde olması birçok problemle çözümü beraberinde getirecektir. Sistem üzerinde kayıtlı olan her hesap ve alt yapı bundan etkilenirken tekrar yükseliş kazanmamasının imkânsız olduğunu düşünmekteler. Ama ortaya çıkmakta olan grafik hiç te iç açıcı değil, bariz olan gerileme devam ederse, bütün kaybın bir o kadar hızla geri kazandırılması gerekmektedir. Nedeni oldukça açıktır, bu kadar hızlı para borsası değiştirmek sadece güvensizlik ortamı yaratacaktır.

Diğer yandan kendisinden daha fazla beklenti içinde olan kullanıcılar, neler olup bittiği hakkında kesintisiz bir bilinmezlik içindeler. Her şey gayet rahat anlaşılsa da yaşanılan stres gösterilen ilginin uçucu olduğu kanısı varılmasından geri kalmıyor. Güven olgusunun yitirilmesi şu anki zararın karşılanmasıyla çok ciddi hesap kayıplarına yol açacaktır. Elektronik cüzdan vesilesiyle kullanılan hesaplar paranın istenilen seviyeye ulaşmasıyla hemen kendini nakit e çevirip kapatılabilir. Bu durumun yayılması kendini zar zor ayakta tutan sağlamlığın tamamen bir dolandırıcılık konuma gelmesiyle sonuçlanabilir.

Arz ve talebin hala çok yüksek olması bu tarz negatif düşüncelerden geri kalmasını sağlasa da aynı zamanda kullanılmakta olan bütün meseleler, direk olarak toparlanmak zorunda olduğu gerçeğini kabul etmek zorundadır. İstenilen tüm gereksinimler tamam, söz konusu reklamsa en ücra yerdeki insanların bile haberi olması, işler ters gittiğinde direk olarak yayılması anlamını taşımaktadır. Herkes sadece Bcoin üzerinden düşünse de diğer altcoinler arasında gelişim gösteren ve kendini fark ettirme fırsatı yakalayan tercihler göze çarpmaya başladı. Bu sayede yatırım yapmak isteyenler ve hesaplarını geliştirmek isteyenler için farklı seçenekler oluşmuş oldu. Geçen süre zarfında her şekilde kendini ileri taşıyan Bitcoin ailesi gün geçtikçe değişim gösterse de gösterilen ilgi hız kesmeden devam ediyor.

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın