27Şubat

Altcoin mi? Bitcoin mi?

Bitcoin Neden Bu Kadar Değer Kaybediyor?

Bitcoin için söylenecek o kadar fazla detay varken bilinmesi gerekenlerin başında, sürekli kafalarda kalan soru işaretleri odu. Bu durumda bir gecede inanılmaz derecede kayıplar verilmesinde çok büyük etken oldu. Yapılan araştırmalarda ödeme yöntemi olarak kabul görecek kadar görsel ve zihinsel algı yaratmakta son derece başarılı olan bu dijital para, arkasında gereksiz birçok işlemi getiriyor. Yapılan bütün işlemlerden kesilen ücretler, bazı aktarımlardan bile daha fazla olabiliyor.

Sadece 1000 dolar veya aşağı değil, milyon dolarlarca yapılan aktarımlar yapan firmalar için inanılmaz kayıplara yol açıyor. Diğer yandan takip merkezi olmayan sanal para sınıfına girmesi başka bir eksi olarak kabul edilmek zorunda.

Yaşanılan hırsızlık vb. vakalar tamamen tereddütte kalan insanların yatırımdan uzaklaşmasına neden olmakta. Bir anda düşmesi görüşlerin ne kadar doğru olduğu kanıtlasa da gösterilen ilgi, birikim ve yatırım ağır bir şekilde farklı tercihlere kaymaya devam ediyor. Genel olarak şirketler üzerinden ve en büyük yatırım aracı görevinde olan kişiler odaklı ilerlemesi, gösterilmiş olan talebin dengelerinin, nasıl olduğunu ortaya sermek için yeterlidir.

bitcoin vs altcoin

Altcoin Zamanla Ne Kadar Büyür?

Altcoinler diğer coin sınıflarına göre muhteşem bir sonuç ortaya koyuyor. Bcoin üzerinde eksik görülen tüm değerlerin bir arada bulunması, hatta daha fazlasıyla imkânlar tanıması kullanıcılar için çok çekici gelmekte. Merkezi olan, herhangi bir aksilikte muhatap olarak alabileceğiniz bir seçenek, güven unsuru arayan yatırıcımlar için mükemmel olacaktır.

Değer olarak çok hızlı bir şekilde yükselişte olan, küçük büyük para aktarımı yapmak isteyen tüm insanlara ön ayak olabilecek niteliktedir. Bu sayede çok daha fazla kitlelere fırsat sağlarken, ortak olarak birikim yapılabilme şansına kadar hizmet vermektedir. E-cüzdan alarak kendinize açmış olduğunuz bu yenilikle, gelecek adına emin adımlar atabilir, tavsiyelerde bulunabilir ve borsalar üzerinde söz hakkına sahip olabilirsiniz. Bitcoin her artık tüm etkisini kaybetmeye devam ederken, diğer yandan ileri giden Altcoin değer kazanmaya devam ediyor.

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın