Ben Kimim?

Sitenin sahibi olarak yazan kişi benim. Adım Onur ne zaman doğdum valla 1995 Mart ayında doğdum. İlkokul ve lise eğitimimi Çanakkale‘nin Gelibolu ilçesinde okul birinciliği ile tamamlamadım. Üniversite için Kıbrıs’a gittim üç sene orada eğitim gördükten sonra İstanbul‘da Bilgisayar Mühendisliği okumaya devam eden bir insanım.

 

Bilgisayarla tanışmam 15-16 seneye yakındır. İlk bilgisayarımı 2003 veya 2004 yılında aldım. Aldım dediğime bakmayın annem babam aldı. İlk bilgisayarımı aldıktan sonra baya içli dışlı oldum. Sürekli kurcaladım. Daha sonra mynet’in mysite eklentisi ile ilk hazır web sitemi kurdum. Baya popülerdi o dönem o tarz siteler ben de heves ettim öyle kurdum. Daha sonra o tarz kurduğum bir siteyle bir forumda domain+host kazandım. Tabi onu kazandığımda host kelimesinin anlamını ne işe yaradığını pek bilmiyordum. Daha sonra ilk ücretli domainim olan site de bir şeylerle uğraştım. Yaşım ilerledikçe daha farklı şeyler yapmak isteyerek yeni domainler alıp yeni projelere adım attım. Pek başarılı olamadım. Sürekli üzerine yoğunlaştığım siteyi belirli bir yere kadar getirip sonra hevesimi alıp yarı yolda bıraktım. Hatta blog yazmaya bile hep ara veriyorum domain yenilemeyi unutuyorum. Bu sefer domain yenilemem de yanlışlıkla oldu zaten. Otomatik ödeme açık kalmış neyse bir bakıma iyi oldu blog kurdum. Bakalım bu sefer yarı yolda bırakacak mıyım blogu. 2 yıla doğru ilerleyen bir ilişkim var buna nasıl girdim bilmiyorum yazıyı yazarken mesaj geldi oradan buraya geri dönünce birden böyle bir giriş yaptım.

 

Neyse beni tanımanız hayatınıza ne katar ne katmaz pek fikrim yok ama bir şeyler katacağını düşünüyorsanız aşağıdaki adreslerden bana ulaşabilirsiniz.

facebook.com/shnonur
instagram.com/bazenonur
twitter.com/bazenonur

 

Diyorsan ben sosyal medya kullanmıyorum etmiyorum bu da mail adresim. mail@10-ur.com