06Nisan

İşinizi Kolaylaştıracak Instagram Kısayolları

10-11 gündür yazı yazmaya pek fırsatım olmayınca doğal olarak siteye içerik giremedim. Bugün işime yarayacak bir şey öğrendim ve okuyanlar içinde işlerine yarayacak olan instagram kısayol kodlarını sizlerle paylaşmak istedim.

Şimdi nedir bu işinizi kolaylaştıracak instagram kısayol kodları onlara bakalım. İlk olarak instagram’ın belirli bir kuralları mevcut. Sınırlı sayıda takip (follow)  yapabilirsiniz, sınırlı sayıda takipten çıkarma (unfollow) yapabilirsiniz. Spam işlemlerin önüne geçmek için instagram bunun için belirli bir kural getirmiş. Peki bu kurallar tam olarak nedir derseniz instagram hesabınıza girip peşpeşe birden fazla hesabı takip edemezsiniz. Belirli bir süre beklemelisiniz. Doğal olarak telefon veya bilgisayar başında olupta bunu elinizle yapmanız imkansız gibi bir şey. O yüzden aşağıda belirteceğim kısayol kodlarını kullanabilirsiniz. 

Takip Etme Kodu

Görüntülemek için tıklayın.

Kodu ctrl+a tuşları ile hepsini seçip ctrl+c tuşu ile kopyalayabilirsiniz. Peki bunu nasıl kullanacağız derseniz hemen anlatayım. Hangi hesabın takipçilerini takip etmek istiyorsanız o hesaba giriyorsunuz. Ardından sağ tıklayıp incele deyip konsol sekmesine geçiyoruz veya direk F12 tuşuna basıp kısayolla açabilirsiniz. Ardından kodumuzu yapıştırıyoruz. Peş peşe takip etmeye başlayacaktır. 13 kişiyi takip ettikten sonra 600 saniye bekleyeceksin. Bu da spam olayının önüne geçmek için. Bilgisayarınızı açık bırakıp bu sayede hesabınıza takipçi kasabilirsiniz.

Takipten Bırakma Kodu

Görüntülemek için tıklayın.

Takip Etme Kodu gibi Takipten Çıkarma (Takipten Bırakma) olayını da aynı şekilde yapıyorsunuz.

 

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın